Gimnazjum nr 8 w Jaworznie
Strona Główna - Gimnazjum nr 8 w mediach - ZNP - Z życia szkoły - Forum - Linki - Kontakt -
Szukaj   
Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Grono pedagogiczne
Kalendarz roku szkolnego
Osiągnięcia - konkursy
Konkursy archiwym
Patron szkoły
Rekrutacja


Podstrony
Nasze dobre praktyki
Biblioteka szkolna
Matematyka
Historia / WOS
Sport w Gimnazjum nr 8
Taniec w Gimnazjum nr 8
"Trzymaj Formę"
"Lekcja wolności"
Dokumenty szkolne
Koncepcja pracy szkoły
Statut i WSO
Zachowanie
Szkolny program wychowawczy
Szkolny Program Wspierania Uzdolnień
Program profilaktyki
Program doradztwa zawodowego
Innowacje i programy autorskie
Prawa i obowiązki ucznia
FALOCHRON Gim8 na lata 2014 - 2017
Uczniowie
Samorząd Uczniowski
Informator: "Co po gimnazjum?
Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
Plan lekcji
Podręczniki kl. I
Podręczniki kl. II
Podręczniki kl. III

Projekt edukacyjny
Koło Miłośników Teatru
Wykaz szkół ponadgimnazjalnych
Rodzice
Zebrania
Godziny pracy szkoły
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Instytucje pomocowe
Poradnik dla rodziców: "Wybór zawodu"


ZFŚS

Wniosek
Regulamin ZFŚS

Gim8 w mediach
Jarmark Bożonarodzeniowy
Młodzieżowa Rada Miasta
Jawor 2015
Spotkania Prezydenta Miasta z przedstawicielami samorządów szkolnych

27 stycznia 2015r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie odbyła się czternasta debata przedstawicieli samorządów szkolnych jaworznickich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Prezydentem Miasta. Uczniowie naszej szkoły również uczestniczyli w spotkaniu. Podczas debaty młodzież miała okazję zapytać Prezydenta o aktualne sprawy związane z życiem miasta np. o budżet obywatelski, komunikację miejską czy tak ważne dla młodzieży sprawy jak rynek pracy. Spotkania są ważne dla młodzieży, ponieważ ma możliwość zaprezentowania swojego zdania odnośnie wydarzeń, jakie mają miejsce w mieście.
 Dodane przez admin dnia styczeń 28 2015 19:53:03 ˇ 123 Czytań Drukuj
Relacja z Dnia Babci i Dnia Dziadka

Tak jak zapowiadaliśmy w zaproszeniu, 23 stycznia młodzież naszego gimnazjum wzięła udział w dzielnicowych obchodach Dnia Babci i Dnia Dziadka, które odbyły się w Domu Kultury. Podczas uroczystości nasi uczniowie zaprezentowali się w krótkim recitalu. Uczestnicy kółka teatralnego przedstawili spektakl profilaktyczny pt. "Śpiąca Królewna wg Sławomira Mrożka", a na koniec uczennice klas I z kółka tanecznego, zaprezentowały kilka układów tanecznych w dość trudnej choreografii. Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie, a brawa jakie otrzymaliśmy świadczyły o tym, że nasz występ podobał się zgromadzonej publiczności. W galerii i na FB zdjęcia z tego wydarzenia.
 Dodane przez admin dnia styczeń 26 2015 17:13:35 ˇ 125 Czytań Drukuj
Zaproszenie na Dzień Babci i Dzień Dziadka


Serdecznie zapraszamy na pokazy artystyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które odbędą się 23 stycznia 2015r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Jaworznie - Jeleniu. W programie spektakl teatralny "Śpiąca Królewna wg Sławomira Mrożka", występ chóru i zespołu tanecznego.


Liczymy na Państwa przybycie!


Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Młodzież Gimnazjum nr 8 w Jaworznie.
 Dodane przez admin dnia styczeń 15 2015 10:08:37 ˇ 148 Czytań Drukuj
„Czytasz Ty - czytam Ja” w krainie bajek .

12 stycznia pięcioro naszych gimnazjalistów w towarzystwie Pani Pedagog wybrało się do zaprzyjaźnionej szkoły podstawowej, gdzie w klasie pierwszej, a dokładniej w grupie sześciolatków, przeprowadzili zajęcia związane z bajkami.

Każdy z uczniów miał za zadanie wybrać bajkę, baśń lub wiersz – którą przeczyta dzieciakom podczas wizyty. Po części „czytelniczej” odbyły się zajęcia „praktyczne”, w których nasi uczniowie zaproponowali „sześciolatkom” szereg zadań związanych ze znajomością przeczytanych bajek, baśni i wierszy, a były to krzyżówki i zagadki.

Celem tego spotkania było: rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci, wdrażanie do poszanowania książek, stworzenie okazji do zaprezentowania znajomości literatury przez dzieci.


Z relacji naszych uczniów wiemy, że odwiedziny te pierwszoklasistom bardzo się podobały. Byli bardzo zaangażowani w zajęcia, wiele bajek już znali czego dowód dali odpowiadając błyskawicznie na zadawane pytania. Gimnazjaliści natomiast mieli wielką satysfakcję z podjętego zadania.


W galerii i na FB więcej zdjęć z tych ciekawych zajęć. Dodane przez admin dnia styczeń 15 2015 10:03:51 ˇ 136 Czytań Drukuj
Bożonarodzeniowy apel


Dzisiaj w nasze szkole, podobnie jak w większości polskich szkół, odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a po nim klasowe wigilie. W galerii i na FB więcej zdjęć z apelu.
 Dodane przez admin dnia grudzień 19 2014 21:42:56 ˇ 139 Czytań Drukuj
Warsztaty plastyczno - ceramiczne

W dniu 17.12.2014r. zorganizowane zostały przez pedagoga szkolnego naszej szkoły warsztaty plastyczno – ceramiczne. Spotkanie prowadzone było przez nauczyciela wychowania plastycznego pracującego przy Stowarzyszeniu ARTNOVA . Zajęcia były skierowane do uczniów, którzy stawiają na pogłębienie wrażliwości estetycznej, świetną zabawę oraz odkrywanie własnego wizerunku artystycznego. Póki co wykonane prace przekazane zostały do wypaleni w piecu ceramicznym i już nie możemy się doczekać na efekt końcowy. W galerii i na FB więcej zdjęć z zajęć.
 Dodane przez admin dnia grudzień 19 2014 21:24:32 ˇ 138 Czytań Drukuj
Blog szkoły w nowej edycji "Szkoła z klasą 2.0"


Nasza szkoła w tym roku szkolnym już trzeci raz z rzędu bierze udział w programie "Szkoła z klasą 2.0". Jednym z zadań szkół w programie jest prowadzenie bloga. W tym roku hasło programu to "Czytamy i odkrywamy", a blog będzie prowadzony wspólnie przez uczniów, którzy wyrazili chęć i nauczycieli. Osoby, które mają ciekawe pomysły na wpisy zapraszamy do współpracy.
Poniżej link do naszego nowego bloga.

Czytamy i odkrywany w Gim 8


 Dodane przez admin dnia grudzień 18 2014 09:50:36 ˇ 136 Czytań Drukuj
"OPEN CHOPIN"

We wtorek 16 grudnia uczniowie naszego gimnazjum, uczestnicy koła teatralnego wybrali się wraz z opiekunami na wieczorny seans pt. "OPEN CHOPIN" do Teatru Śląskiego w Katowicach. Sztuka, którą wybrali, próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak Fryderyk Chopin poradziłby sobie żyjąc w naszych czasach? Przedstawienie zarówno uczniom jak i nauczycielom bardzo się podobało i był to już kolejny wyjazd do teatru młodzieży naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym.
 Dodane przez admin dnia grudzień 17 2014 23:23:27 ˇ 131 Czytań Drukuj
4 jarmark swiąteczny


17 grudnia na jaworznickim rynku odbył się "4 jarmark świąteczny" . Przedstawiciele naszego SU wraz z opiekunami również wzięli w nim udział. Na jarmark przygotowano kartki świąteczne, pierniczki, babeczki, choinki i wiele innych ciekawych ozdób świątecznych oczywiście wszystko zostało wykonane przez uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Na FB i w galerii więcej zdjęć z jarmarku. Zapraszamy.
 Dodane przez admin dnia grudzień 17 2014 23:08:51 ˇ 135 Czytań Drukuj
Mikołajki


5 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole tradycyjne Mikołajki. Nie wszystkie klasy zdecydowały się na wręczanie sobie prezentów, bo np. klasy I w ramach Mikołajek pojechały do kina. W klasach, do których Mikołaj jednak przyszedł, było wiele radości z otrzymanych prezentów. W galerii kilka zdjęć z tego wydarzenia.
 Dodane przez admin dnia grudzień 17 2014 23:01:51 ˇ 130 Czytań Drukuj
"Witajcie w Drużynie Szlachetnej Paczki! Razem zmieniamy świat na lepsze".


"Witajcie w Drużynie Szlachetnej Paczki! Razem zmieniamy świat na lepsze".


Dzięki życzliwości naszych uczniów ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi udało się nam zebrać większość środków, o które prosiła w ramach Szlachetnej Paczki wybrana przez naszą szkołę rodziny z Jaworzna. "Paczka" - licząca 19 pudeł w dniu 13. 12. 2014r została przekazana rodzinie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
 Dodane przez admin dnia grudzień 13 2014 18:32:50 ˇ 137 Czytań Drukuj
Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
BIP Gimnazjum nr 8


Platforma Moodle


Nasze certyfikaty

"Szkoła z klasą""WF z klasą""Szlachetna paczka""Szkoła dobrego widzenia""Super szkoła"


Bierzemy udział

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.